Ekosistema

Tai, kas pasenę ir matyta, – ne tau, nes siekdami sėkmės nuolat stebiname. Kas galėtų tapti namais drąsiausioms tavo idėjoms? Vieta, kurioje drąsa niekada neišeina iš mados. 

Ta vieta yra Vilnius, turintis viską, kad viršytų Tavo lūkesčius. Atrask miestą, kuriame susijungia inovatyviausių technologijų sektoriai. 

Viską išjudina žmonės

Vilnius – bebaimis, pažangus ir kūrybiškas, kaip ir jame gyvenantys žmonės. Jų pasiekimai garsina miestą pasaulyje ir įkrauna sostinės ekosistemą iniciatyvomis, kurios sujungia verslo bendruomenę. 

Fintech

Laura Guobužaitė
„Fintech Lithuania“ vadovė
Vaiva Amulė
Fintech ekspertė

ICT

Inga Langaitė
„Unicorns Lithuania” vadovė

GameDev

Ričardas Jaščemskas
Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacija

Gyvybės mokslai

Agnė Vaitkevičienė
„LithuaniaBIO“ - Lietuvos biotechnologijų asociacija - viceprezidentė/vykdomoji direktorė
Ieva Plikusienė
FTMC mokslininkė
Monika Paulė
„Caszyme“ vadovė

Lazeriai

Petras Balkevičius
Lietuvos lazerių asociacija
Mangirdas Malinauskas
Prof. / vyriausias mokslo darbuotojas Vilniaus universitete

Šlovė Vilniaus vienaragiams

„Wolficorn“ – tai ypatingas apdovanojimas, skirtas sostinės ekosistemoje atsirandantiems vienaragiams - startuoliams, kurių vertė pasiekia 1 mlrd. JAV dolerių. Dizainerės Eglės Žvirblytės sukurtoje statulėlėje susijungia vilkas ir vienaragis – Vilniaus miesto ir sėkmingų startuolių simboliai. Šis trofėjus saugomas startuolių muziejuje, esančiame „Talent Garden Vilnius“ erdvėje. Vilniuje jau užaugo du vienaragiai – „Vinted” ir „Nord Security”.

Vilnius TechFusion prekės ženklą kartu su partneriais kuria ir vysto Go Vilnius. Dirbdami ir kurdami Vilniuje Jūs taip pat esate Vilnius TechFusion ekosistemos dalis. Susisiekime aptarti, kaip galime vieningai pristatyti Vilnių visame pasaulyje.