Fintech

Ekosistema

Tai, kas pasenę ir matyta, – ne tau, nes siekdami sėkmės nuolat stebiname. Kas galėtų tapti namais drąsiausioms tavo idėjoms? Vieta, kurioje drąsa niekada neišeina iš mados. O startuoliai, vienaragiai Vilniuje yra modernaus ir atviro idėjoms, techologijoms miesto atspindys.

Taip, ta vieta yra Vilnius, turintis viską, kad viršytų tavo lūkesčius. Išvystyta ekosistema, Vilniaus technologijų sektoriai – tai vieta tavo lengvam verslo įkūrimui ir jo pažangiai plėtrai bei augimui. Atrask miestą, kuriame susijungia drąsios idėjos bei talentai.

Viską išjudina žmonės

Vilnius – bebaimis, pažangus ir kūrybiškas, kaip ir jame gyvenantys žmonės. Jų pasiekimai garsina miestą pasaulyje ir įkrauna sostinės ekosistemą iniciatyvomis, kurios sujungia verslo bendruomenę. 

Fintech

Greta Ranonytė Fintech Hub LT maž
Greta Ranonytė
Asociacijos „Fintech Hub LT“ vadovė
Laura Guobužaitė
„Fintech Lithuania“ vadovė

ICT

Inga Langaitė
„Unicorns Lithuania” vadovė

GameDev

Ričardas Jaščemskas
Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacija

Gyvybės mokslai

Donatas Staniulis
Donatas Staniulis
„LithuaniaBIO“ - Lietuvos biotechnologijų asociacija - vykdomasis direktorius
Agnė Vaitkevičienė
„LithuaniaBIO“ - Lietuvos biotechnologijų asociacija - viceprezidentė
Ieva Plikusienė
FTMC mokslininkė
Monika Paulė
„Caszyme“ vadovė

Lazeriai

Kristina Ananičienė
Vykdančioji direktorė Lietuvos lazerių asociacijoje
Mangirdas Malinauskas
Prof. / vyriausias mokslo darbuotojas Vilniaus universitete

Šlovė Vilniaus vienaragiams

„Wolficorn“ – tai ypatingas apdovanojimas, skirtas sostinės ekosistemoje atsirandantiems vienaragiams - startuoliams, kurių vertė pasiekia 1 mlrd. JAV dolerių. Dizainerės Eglės Žvirblytės sukurtoje statulėlėje susijungia vilkas ir vienaragis – Vilniaus miesto ir sėkmingų startuolių simboliai. Vilniuje jau užaugo trys vienaragiai – „Vinted”, „Nord Security” ir „Baltic Classifieds Group”.

Vilnius TechFusion prekės ženklą kartu su partneriais kuria ir vysto Go Vilnius. Dirbdami ir kurdami Vilniuje Jūs taip pat esate Vilnius TechFusion ekosistemos dalis. Susisiekime aptarti, kaip galime vieningai pristatyti Vilnių visame pasaulyje.