Fintech | ICT

„Cargo Stream“ užsitikrino 1 milijono eurų plėtros kapitalą iš privataus kapitalo įmonės „LitCapital“

2023/08/10

Sparčiai augantis Vilniaus logistikos startuolis „Cargo Stream“ džiaugiasi galėdamas pranešti apie sėkmingą 1 milijono eurų investicijos pritraukimą, kurią atliko privataus kapitalo įmonė „LitCapital“. Ši investicija suaktyvins ambicingus „Cargo Stream“ plėtros planus, leisiančius bendrovei toliau skverbtis į Lenkijos rinką ir kartu stiprinti savo veiklą Jungtinėje Karalystėje.

„Cargo Stream“ greitai tapo žinoma platforma logistikos sektoriuje (angl. – „logtech“), teikiančia novatoriškus ir efektyvius tiekimo grandinės sprendimus visų dydžių įmonėms. Naudodama pažangiausias technologijas ir į klientą orientuotą požiūrį, „Cargo Stream“ supaprastina visą logistikos procesą, siūlydama ekspeditoriams ir krovinių siuntėjams visapusišką valdymą vienoje platformoje, įskaitant išlaidų optimizavimą ir geresnį veiklos efektyvumą.

„LitCapital“ investicija yra reikšmingas „Cargo Stream“ etapas ir didžiulio įmonės potencialo įrodymas. „LitCapital“, turinti didžiulę patirtį investicijose ir dirbant su perspektyviomis kompanijomis, yra idealus partneris, padedantis skatinti „Cargo Stream“ augimo ir rinkos plėtros strategijas.

„Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su „LitCapital“ ir esame dėkingi už jų pasitikėjimą mūsų didele vizija. Remiantis dabartinėmis finansinėmis prognozėmis, mūsų pajamos viršys 2 milijonus eurų. Objektyviai žiūrint, jų galėtų būti ir daugiau, todėl mūsų tikslas yra 2023 metais pasiekti 3 milijonus eurų“, – sako „Cargo Stream“ operacijų vadovas Šarūnas Belickas. Ši investicija leis mums paspartinti plėtros Lenkijoje planus. Be to, tai suteiks mums reikiamų išteklių, kad galėtume sustiprinti savo operacijas Jungtinėje Karalystėje, kur jau veikiame. “

„Cargo Stream“ operacijų vadovas Šarūnas Belickas

Lenkijos ir Jungtinės Karalystės ekspeditoriai, susiduria su dideliais krovinių kiekiais, tad rankinis duomenų suvedimas ir jų valdymas tampa nebepakankamas. Tačiau „Cargo Stream“ yra pasirengusi gelbėti skaitmeninei transporto įmonių transformacijai šiuose regionuose.

Panaudodama pažangias technologijas ir novatoriškus sprendimus, „Cargo Stream“ siūlo vientisą ir automatizuotą platformą, kuri supaprastina logistikos procesą. Šis skaitmeninis požiūris sumažina priklausomybę nuo rankinio darbo, todėl ekspeditoriai padidina veiklos efektyvumą, didina pajamas ir optimizuoja išlaidas.

Apie „Cargo Stream“: kompanijos vizija yra pagerinti klientų efektyvumą per skaitmeninę transformaciją, kuriant vertės sprendimus ir kontroliuojant visą tiekimo grandinę.

Apie „LitCapital“: nepriklausomas augimo kapitalo fondas, skirts investuoti į sparčiai augančias įmones Baltijos regione.