Fintech

„TransferGo” įkūrėjai – pirmieji lietuviai pakviesti į pasaulinį antreprenerių tinklą „Endeavor”

2023/09/19

Daumantas Dvilinskas ir Justinas Lasevičius – Vilniuje gimusio pasaulinio startuolio „TransferGo” bendraįkūrėjai – tapo pirmaisiais lietuviais, pakviestais prisijungti į pasaulinį prestižinį antreprenerių tinklą „Endeavor“.

Pasaulinis antreprenerių tinklas vienija reikšmingą pokytį šalių ekonomikoms kuriančius įmonių, bendruomenių ir ekosistemų kūrėjus. „Endeavor” valdyba vykdydama verslo įkūrėjų atranką visame pasaulyje siekia atrasti įkvepiančius talentus, kurių valdomos įmonės jau šiandien turi aukštą potencialą sparčiai ir tvariai pasaulinei plėtrai.

Kvietimas prisijungti į pasaulinį tinklą „Endeavor” įmonėms atveria ne tik unikalias bendradarbiavimo, patirties dalinimosi, bet ir investicijų pritraukimo galimybes.

 

Tinklo nariai mokosi vieni iš kitų

Šiemet tarptautinis „Endeavor”  tinklas rugsėjo pabaigoje pakvietė savo bendruomenės narius susitikti Stambule, kur vyks uždari bendruomenės susitikimai, išskirtinai tinklo nariams skirti mokymai, diskusijos, taip pat didelis dėmesys bus skiriamas gerųjų praktikų pasikeitimu. Tai bus pirmasis tinklo susitikimas, kuriame Lietuvos atstovai dalyvaus jau narių teisėmis.

„Tarptautinis „Endeavor“ tinklo atrankos komitetas renkasi kiekvieną mėnesį ir svarsto įkūrėjų kandidatūras iš viso pasaulio. Ieškome didelį potencialą turinčių verslo įkūrėjų, vizionierių, kurie pasinaudodami tinklo mentorystės programomis ir įkvepiančiais narių patarimais jau šiandien gali išaugti į pasaulinio lygio įmones. Tačiau mūsų tinklo lūkestis yra dar didesnis. Mes tikimės, kad visi prisijungiantys nariai, taip pat taps mentoriais kitiems nariams ir padės dar tik augančių įmonių įkūrėjams pasiekti didesnį ir spartesnį proveržį,“ – sakė Marc Cho, tarptautinių antreprenerių atrankos komiteto vadovas.

 

Investicijų pritraukimo galimybės

„Endeavor” tinklui priklauso tokių pasaulinių kompanijų kaip Mercado Libre, Rapp, Glovo ir Checkout įkūrėjai. D. Dvilinskas ir J. Lasevičius kvietimą prisijungti gavo kartu su Appzone, CoverManager, HarborLab, Immensa, LogComex įmonių įkūrėjais.

„TransferGo” vienas iš įkūrėjų, įmonės vadovas Daumantas Dvilinskas 

„Šis pasaulinis tinklas ne tik suburia įkūrėjų bendruomenę, bet ir įsipareigoja investuoti į tinklui priklausančių įkūrėjų verslus. Atrankos procesas yra profesionalus ir gan ilgas. Detaliai vertinamos įmonės, jų ateities potencialas ir bene labiausiai ieškoma tokių, kurios gali sukurti didžiausią multiplikatoriaus efektą šalių ekonomikoms”, – sakė įmonės „TransferGo” vienas iš įkūrėjų, įmonės vadovas Daumantas Dvilinskas.

Pasak jo, atrankos metu ne kartą buvo atkreiptas dėmesys į įmonės misiją – sustiprinti viduriniąją klasę skirtingose pasaulio šalyse.  „Kuo vidurinioji klasė sparčiau vystysis, tuo šalių  ekonomikų   augimo potencialas bus didesnis. „Endeavor” atrankos komitetas taip pat atidžiai vertino mūsų verslo modelį ir galimybes augti greitai, bet tvariai ir pelningai,” – atrankos procesą komentavo D. Dvilinskas.

„TransferGo” vienas iš įkūrėjų Justinas Lasevičius

 

Šiuo metu „Endeavor” tinklas vienija apie 2500 įkūrėjų, kurie valdo daugiau nei pusantro tūkstančio įmonių visame pasaulyje. Tinklui priklausančios įmonės daro reikšmingą pokytį šalių ekonomikoms, o aktyvios „Endeavor” investicijų portfelio įmonės pernai metais sugeneravo virš 50 milijardo dolerių pajamų.

Daugiau informacijos apie Endeavor bendruomenę: https://endeavor.org/about-us/

Daugiau informacijos apie TransferGo: https://www.transfergo.com/