Fintech | Gyvybės mokslai | ICT | Lazeriai

Vilniaus startuolis „GoRamp“ pritraukė 3M dolerių, kuri padės įmonei stiprinti savo pozicijas Europos didžiausiose rinkose bei dar labiau įsitvirtinti JAV

2023/07/31

Vilniaus startuolio „GoRamp“ komanda

„GoRamp“, „SaaS“ sprendimas, skirtas spręsti iššūkius, su kuriais susiduria gamintojai visuose tiekimo grandinės lygmenyse, sėkmingai prisitraukė dar vieną 3 mln. investiciją  iš  Lead Ventures, Willgrow, Startup Wise guys ir Presto ventures fondų.  Investicijos lėšos bus strategiškai nukreiptos į spartesnį  „GoRamp“ augimą pagrindinėse Europos rinkose, kuriose bendrovė mato dideles plėtros galimybes. Be to, „GoRamp“ sieks sustiprinti savo pozicijas sėkmingai plėtojamoje JAV rinkoje.

Nepaisant technologijų pažangos, gamybos įmonės ir toliau kovoja su pasenusiais ir nesuskaitmenintais logistikos procesais. Pasikliovimas rankiniu popierizmu, neefektyviomis sekimo sistemomis ir matomumo realiuoju laiku stoka lemia didesnes išlaidas, brangiai kainuojančias klaidas ir veiklos neefektyvumą visoje logistikos grandinėje. Suprasdama rinkoje esantį didžiulį poreikį, “GoRamp” sėkmingai vysto programinės įrangos nuoma pagrįstą sprendimą globaliu mastu apimdama jau daugiau nei 20 pasaulio šalių. Per savo platformą įmonės gali automatizuoti logistikos pirkimus, sumažinti išlaidas, susijusias su sandėlio apkrovų planavimu ir priimti duomenimis pagrįstus sprendimus, optimizuojančius visą tiekimo grandinę.

„Dėl mažos konkurencijos mažom/vidutinėm kompanijom siūlomų sprendimų rinkoje ir didelio klientų lojalumo matome, kad tai puiki galimybė paskatinti spartų augimą ne tik Europoje, bet ir pasauliniu mastu. Džiaugiamės, kad Lead Ventures ir esami investuotojai tiki mūsų vizija bei  suteikė akseleravimo galimybes plėstis į naujas rinkas ir teikti dar didesnę vertę esamiems ir potencialiems klientams“, – teigia Jevgenij Polonis, generalinis direktorius ir vienas iš įkūrėjų.

„Svarstant investuoti į „GoRamp“ mus sužavėjo puiki komanda ir rezultatai bei procesai, kuriuos įmonė turi net būdama ankstyvos stadijos. „GoRamp“ išjudino transporto ir logistikos pramonės procesų status quo. Industrijų, kurios turi didžiulį potencialą, tačiau iki šiol atsiliko skaitmeninimo srityje. „GoRamp“ modulinė platforma visame pasaulyje labai gerai pritampa dėl puikio naudotojų patirties ir technologinių privalumų, kuriuos suteikia didesnis skaidrumas ir geresnė logistikos procesų apžvalga. Džiaugiamės, kad galėsime prisijungti prie jų kelionėje plėstis į naujas rinkas ir padėti jiems padidinti pasaulinį pėdsaką logistikos skaitmeninimo eroje”, – sako Kristóf Székely, „Lead Ventures“ partneris.

Visa „GoRamp“ organizacija tiki, kad papildomas finansavimas kartu su įgyta pasauline patirtimi bei stipriu technoliginiu pamatu leis įmonei pasinaudoti rinkos galimybėmis ir pasiekti reikšmingą augimą ateityje.